Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drahý mistře, pane Vacku

Tomáš Lopaur

 

Drahý mistře, pane Vacku,

chtěl bych Vám, jakožto i paní Milušce popřát krásné prožití svátků vánočních, aby byly plné klidu a míru a blaženosti. Do nového roku vám přeji mnoho sil, zdraví a trvalého přílivu milosti boží, kterou sám tak hojně druhým rozdáváte.

Velmi si přeji a modlím se za to, aby kruh našeho společenství, jehož jste základním kamenem, zůstal neporušený.

Je mi moc líto, co se opět děje, představa, že by mělo dojít k dalšímu tříštění našeho společenství, je velmi bolestná, zvlášť pro ty z nás, kteří vás mistry naší školy máme všechny rádi. Rád bych Vám vyjádřil své hluboké díky, za Vaši pomoc, za vedení, za knihy. Ty poslední jsou opravdu velmi hluboké duchovní klenoty. Obdivuji se Vašemu nasazení, které je ve Vašem věku neuvěřitelné.

Rád bych tímto také popřál hezké svátky a poděkoval Vašim blízkým a pomocníkům a též vyjádřil své hluboké díky za sdílení.

Konkrétně Jirkovi a Evičce Krutinovým, Zuzce Koubové, Pavlovi Jandovi, Ládíkovi, Jindrovi i dalším pomocníkům.

Moc si vás všech vážím a mám vás rád, protože vaše přítomnost mění samsáru v nirvánu.

Modlím se, aby se vše urovnalo a abychom společně pokračovali k jedinému východisku ze svízelné situace samsáry, jímž je návrat k Bohu.

Mám Vás pane Vacku moc rád, děkuji za vše.

S hlubokou úctou a láskou Váš

Tomáš Lopaur

23.12.14