Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepřátelé českého národa

22. 11. 2012

Jiří Vacek

Náš národ má velké a nebezpečné nepřátele, kteří v minulosti plánovali jeho úplné vyvraždění, které za války dokonce částečně uskutečnili.

V dnešní době část Němců, zejména sudeťáci, ve svém nepřátelství pokračuje a v podstatě tvrdí totéž, co Hitler: Němci pod Čechy trpěli. Převracejí pravdu a snaží se zvrátit výsledky zločinné války, kterou prohráli. Jsou zajedno s Hitlerem i ve své nenávisti k presidentovi Benešovi, který byl velkým Hitlerovým odpůrcem. Z nás, obětí, dělají zločince. Jak lžou, jsme ukázali.

Dalším naším nepřítelem je vedení katolické církve, pro které jsou zájmy papeže a Vatikánu přednější než zájmy vlastního národa. Ti také usilovně přepisují naše dějiny a podporují výše uvedenou část Němců. Tvrdí, jak nám bylo dobře, když nám vládli Rakušané a mají přátelské vztahy se sudeťáky, kteří neustále útočí nepřátelsky na náš stát a národ.

Máme i vnitřní nepřátele, Čechy, pro které je potěšením hanobit vlastní národ naprosto neslýchaným způsobem. Používají k tomu Němci vlastněné česky psané deníky a svůj vliv v televizi. Příkladů je mnoho.

Ze zahraničí přijede nějaká nicka, něco jí v metru nevoní a tito profesionální pomlouvači hned plní Lidové noviny titulky: „Češi smrdí“. Odsouzený kolaborant prohlásí, že pod fotbalovým hřištěm je hromadný hrob Němců a Lidové noviny hned lžou: „Češi hrají fotbal na hromadném hrobě“. Běžné je také naše velikány – třeba B.Smetanu prohlašovat za Němce. Vše, co jen trochu škodí vlastnímu národu, je jim v jejich nenávisti dobré.

Ve výčtu těchto nestydatostí, za které by se nemusel stydět ani zrádce Emanuel Moravec, bychom mohli pokračovat dlouho.

Mezi tyto pomlouvače vlastního národa patří i někteří naši přední politici. Pan Pithart straní sudeťákům. Jejich zločiny proti republice pro něho neexistují a jako Hitler a sudeťáci souhlasně tvrdí: „Češi jsou vinni.“

Pan Schwarzenberg, jako fundamentalistický katolík opět tvrdí, jak jsme se za Rakouska měli dobře a viní nás z toho, že jsme Rakousko rozbili.

Je příznačné, že tito lidé nemající vlastní národ ani v oblibě ani v úctě, by současně chtěli být našimi presidenty. Opravdu podivné. Co by v této funkci asi prosazovali, je snadné si představit.

Co soudí pan Pithart o našem národu, jehož by chtěl být presidentem, nalezneme v následujícím článku. Je velmi poučný.

 

Senátor mluvil nad hrobem Havlíčka o politicích, kteří zrazují a špiní národ

Radim Panenka

U příležitosti 191. výročí narození národoveckého novináře Karla Havlíčka Borovského se v den vzniku Československého státu na pražských Olšanských hřbitovech konalo vzpomínkové setkání. Promluvil zde i senátor Severočechů.cz Jaroslav Doubrava.

Senátor Jaroslav Doubrava mluvil především s odkazem na dnešní politickou realitu. „Mně se při uplynulých projevech vybavil jeden okamžik, a ač nejsem takovým znalcem Havlíčkova života, myslím, že je správné to tu připomenout. Když se chystala volba prezidenta po Havlovi na rok 2003, tehdy jeden z mých kolegů v Senátu kandidoval a přišel mě o podporu kandidatury požádat. Já jsem ji odmítnul a řekl jsem mu, že nechci mít na Hradě někoho, u koho bych musel mít obavy z dalších vstřícných kroků vůči sudetským Němcům,“ řekl nad hrobem Havlíčka Borovského.

 

Kdo špiní vlastní národ, nemá na Hradě co pohledávat

„Hlavně jsem mu ale řekl, že mám ještě jeden podstatně horší argument. Když se mi totiž dostala do rukou kniha Češi v dějinách nové doby, což je kniha, kde on jako spoluautor píše o tom, jak obrovskou chybou bylo naše osamostatnění se od Rakouska, protože teď už bychom prý mluvili německy a byli bychom silným Rakouskem. Označuje velké Čechy jako Palackého a další za ostudu našeho národa. Píše tam, že kdyby nebylo jich, kde už jsme dnes mohli být,“ vzpomínal Jaroslav Doubrava na zkušenost s dnes již bývalým senátorem Petrem Pithartem.

„Říkám mu tehdy, pane kolego, jestli někdo dokáže takovým způsobem pošpinit vlastní národ a poplivat velikány našich dějin, na které jsme právem hrdí, takový člověk nemůže mít právo usednout do sídla českých králů. Je tragické, když se i nyní v řadách politiků objevují ti, kteří pro vlastní prospěch nebo z cizích zájmů zrazují a špiní náš národ,“ kritizoval tvrdě Doubrava.

Karla Havlíčka podle svých slov považuje za jednoho z obrovských velikánů našich dějin. „A jsem opravdu rád, že jsme se tu u jeho hrobky mohli sejít a to zvláště v dnešní významný sváteční den,“ doplnil senátor.


Pramen: www.parlamentnilisty.cz