Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezidentské volby

21. 1. 2013

Jiří Vacek

Tento pátek a v sobotu 25. a 26. ledna se koná volba presidenta.

Jak pan Schwarzenberg přiznává, jeho tchán byl významný nacista a vysoký důstojník SA. Proto není divu, že sdílí i jeho názory na presidenta Beneše. Po vzoru Adolfa Hitlera a svého tchána nacisty říká, že president Beneš byl zločinec. To opakovaně tvrdí o našem druhém presidentovi, bez kterého, jak uvádí T.G.M., by Československo nevzniklo.

Tím přímo popírá platný zákon: „President Beneš se zasloužil o stát.“

Stále hájí sudeťáky, ale o genocidě Čechů za války neřekne ani slovo. Tak vědomě vytváří lež, že odsun sudeťáků nebyl výsledkem velezrady, které se na republice dopustili. Zřejmě jejich rozbíjení republiky za velezradu nepovažuje.

Jeho úmyslem jako presidenta je prosazovat zájmy sudeťáků včetně majetkových a územních nároků.

Takové úmysly jsou v přímém rozporu s rozsudky Norimberského poválečného tribunálu, který soudí německé válečné zločiny.

Chování sudeťáků tribunál prohlásil jednoznačně za zločinné a rovněž tak i jejich představitele a organizace.

Odsun sudeťáků byl toho důsledkem. Byl rozhodnutím všech vítězných spojenců a nikoliv jen naším nebo dokonce dr. Beneše.

Schwarzenberg jako president představuje přímé ohrožení naší státnosti, a proto bychom jej volit neměli a dát hlas kandidátovi, který svou zem skutečně hájí.

Schwarzenberg nás již všechny obrovsky poškodil prosazením církevních restitucí. Po nich jsou v plánu restituce sudeťáků.