Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stále nevinně trpící Němci

9. 4. 2014

Jiří Vacek

Hitler neustále vytruboval do světa lži o trpících Němcích, například v Československu. Pravda byla, že měli větší demokratická a lidská práva než Němci v Říši. Ti je pod vládou Hitlera neměli. Přesto svět těmto lžím věřil.

Dnes opět Němci točí filmy viz „Hitlerovy děti“ nebo „Hitlerovy poslední vánoce“. Líčí tam osudy německých žen a dětí, jak trpí pod nesmyslným spojeneckým bombardováním, „protože válka byla prohraná“.

Ano, válka byla prohraná, ale němečtí vojáci ve své obraně Hitlera naprosto nepolevovali. Válčili dál, to jest vraždili spojenecké vojáky bez ustání. Vraždili dokonce přímo válečné zajatce. Sestřelené spojenecké letce právě ty německé ženy, které nás německé filmy nabádají litovat, spolu s Hitlerjugend, lynčovaly. Ony samy s Hilterjugend propátrávaly lesy a vězně uprchlé z koncentráků předávaly esesákům, kteří je rovnou utloukli k smrti. V mnoha případech je němečtí civilisté vraždili sami a to celé jejich skupiny ve velkém.

Postačí shlédnout filmy USA o generálovi Pattonovi, abychom viděli, že Němci vůbec nepolevovali v odporu. Co je horší, němečtí vojáci tím umožňovali pokračování masového vraždění vězňů z koncentráků. To nejen neustávalo, i když byla válka prohraná, ale naopak se stupňovalo do obrovských zločinů v pochodech smrti. V nich zahynulo přes 700 000 nevinných vězňů včetně dětí a žen v posledních dnech války.

O charakteru tehdejších Němců jasně vypovídá i jeden díl uvedeného seriálu „Generál Patton, rozdrcení Říše“. Líčí, jak američtí vojáci osvobodí jeden německý tábor s vězni. Bylo to začátkem března 1945.

Uprostřed tábora nalezli ležet hromadu několika desítek postřílených vězňů. Němci je zavraždili 4 hodiny před osvobozením. Všude kolem ležela neživá těla stovek vězňů. To je ono německé „válka byla prohraná“. Byla, ale Němci vraždili, dokud mohli. Není známo, že by proti tomuto vraždění nějaké tehdejší ženy, které máme litovat, protestovaly. Některé naopak přímo vypovídaly, jak spojenecké letce nenáviděly.

A tak v uvedených filmech dnes, v roce 2013 máme znovu Hitlerovu lež o nevinných trpících Němcích. Tentokrát bez Hitlera, takže se nemají možnost vymlouvat: „My nic, to Hitler“.

A jako tehdy i dnes mnozí tomuto hitlerovskému lhaní pod vlivem nepravého soucitu věří. Proč nelitují ty statisíce skutečně nevinných vězňů včetně tisíců nevinných dětí, které Němci zavraždili těsně před příměřím, je záhada. Například v Terezíně v Malé pevnosti popravovali ještě 2. května roku 1945. Větší vrchol zvrhlosti je si možné jen těžko představit. Vraždili jen proto, aby ukojili své zabijácké choutky.